Address Rr. Durrësit, P.102, Tiranë 1001 +355 4 2232701

Facebook

Cosmos Tours

Agjencia “Cosmos Tours” është krijuar me një synim dhe një vizion të qartë për të operuar në tregun shqiptar. Kjo është arsyeja pse “Cosmos Tours” ka përzgjedhur një staf të kualifikuar dhe me eksperiencë shumëvjeçare në tregun shqiptar dhe jashtë saj. Synimi ynë është t’i ofrojmë maksimumin e shërbimit klientelës që për – zgjedh agjencinë tonë për të udhëtuar, por të ofrojmë një shërbim cilësor, efikas, ndryshe nga të gjithë operatorët që ope rojnë në këtë treg për të arritur atë standart që klienti vërtet kërkon, në mënyrën më të thjeshtë dhe ekonomike të mundshme. NE, “Cosmos Tours” organizojmë udhëtime individuale dhe grup në çdo pjesë të globit, por padyshim ajo që është më e rëndësishme dhe ç’ka i krijon klientit komoditetin e udhëtimit dhe çmimit janë udhëtimet me charter, qofshin këto në drejtim të Antalias, Heraklion (Kreta), tashmë edhe ne Spanjë etj… Për shumë vjet me rradhë Antalia dhe Herklion (Krete) janë bërë dy destinacionet kryesore të gjithë shqiptarëve. Këtë vit “Cosmos Tours” i sjell këto destinacione ndryshe, me konceptim tjetër që nga momenti i nisjes nga Tirana e deri në fund të pushimeve tuaja. Udhëtarët që interesohen pranë agjencisë sonë do të marrin të gjithë informacionin e nevojshëm duke filluar nga biletaria, udhëtimet me charter ose jo, gjithashtu të interesuarit do të ma rrin të gjitha detajet mbi hotelin ku akomodohen. Kontaktoni me agjencinë tonë për pushimet tuaja, sepse kënaqësia e klientit është qëllimi ynë. Pushimet tuaja, pasioni ynë!
Cosmos Tours
Cosmos Tours1 day ago
#Portofino është sugjerimi jonë për fundjavën! 😀
#HelloCosmosByeMonotony
Cosmos Tours
Cosmos Tours1 day ago
Cila është dëshira juaj? Shpreheni atë në #Fontana_di_Trevi! Paketa individuale për në #Romë 3 ditë 213 €uro personi! 🧞‍♂🌏🛫
Përfshihen:
🧞‍♂ Datat 4 dhjetor - 6 dhjetor.
🧞‍♂ Fluturim vajtje - ardhje.
🧞‍♂ Akomodim për dy netë në qendër.
🧞‍♂ Mëngjes.
🧞‍♂ Siguracioni i shëndetit në udhëtim.
Ju lutem, kini parasysh që çmimi është subjekt ndryshimi, ndaj na kontaktoni për të konfirmuar disponibilitetin e tij❗
------------------------------------------------------------------------------------
Për rezervime, na kontaktoni në:
📩 [email protected] ☎ +35542232701 📲 +355676083333
#HelloCosmosByeMonotony
Cosmos Tours
Cosmos Tours added 6 new photos.1 day ago
✨A v a l a✨R e s o r t✨

🍾Paketa për festat e Nëntorit 175 €ur çifti
🥂Vlefshmëria në periudhën 25 - 29 Nëntor

🎀2 netë qëndrim në dhomë standarte
🎀Shishe verë në dhomë
🎀20 % zbritje për qendrën e Spa -së
🎀Limonadë e freskët ose çaj
🎀Avala Restorant me 20 % ulje
🎀Parking i garantuar dhe përdorimi i pishinës së brendshme
🎀Fitnes, Jacuzzi, Banjo turke, Sauna.

#HelloCosmosByeMonotony
Cosmos Tours
Cosmos Tours2 days ago
#Minneapolis ka shumë për të ofruar, muzetë e artit, ekipet sportive profesionale, lagjet interesante dhe një aeroport ndërkombëtar. Por nëse ka një gjë që e karakterizon këtë qytet, është uji. Ka 22 liqene brenda kufijve të qytetit, për të mos përmendur lumin e fuqishëm të Misisipit. #USA #VendeSpeciale 🖼🏞🍒

#HelloCosmosByeMonotony
Cosmos Tours
Cosmos Tours2 days ago
Bëhuni pjesë e grupit tonë më 28 nëntor, 2 netë / 3 ditë 👉 289 €uro personi! ✈👫👫👫👫👫👫👫👫👫👫
Të Përfshira ne cmim:
🍂 Udhëtimi me Avion.
🍂 Akomodimi në hotel me 4*.
🍂 Mëngjes dhe darkë.
🍂 Siguracioni I shëndetit në udhëtim.
🍂 Guida sipas programit.
🍂 Shëtitje me anije në Bosfor.
------------------------------------------------------------------------------------
Për rezervime, na kontaktoni në:
📩 [email protected] ☎ +35542232701 📲 +355676083333
#HelloCosmosByeMonotony
Cosmos Tours
Cosmos Tours2 days ago
Aventurat në #Dubai s'kanë fund. Si thoni për t'ju bashkuar grupit dhe për të eksploruar këtë destinacion? 🌏🛫👫👫👫👫🐪🐪🐪🐪🐪

------------------------------------------------------------------------------------
Për rezervime, na kontaktoni në:
📩 [email protected] ☎ +35542232701 📲 +355676083333
#HelloCosmosByeMonotony