Zbuloni ofertat tona

Zbuloni hotelet më të fundit

Holiday Inn Thessaloniki

Monastiriou 8, Thessaloniki, 54629, Greece
Holiday Inn 4* Selanik kombinon përvojën dhe cilësinë e një zinxhiri ndërkombëtar hotelesh me temper Më shumë informaction
Rezervo tani

Bianca Resort & Spa

Mirka Vešovića b.b., 81210 Kolašin, Montenegro
Cmimi (për 1 natë) nga 172.33
Bianca Resort & Spa është një hotel me 5* që ndodhet në zonën e Kolashinës. Shënime të rëndësish Më shumë informaction
Rezervo tani

Hotel Splendid

Bečići b.b., 85310 Budva, Montenegro
Cmimi (për 1 natë) nga 109.00
Hotel Splendid është hoteli më i mirë që ndodhet në Malin e Zi dhe është i kategorizuar me 5 yje. Po Më shumë informaction
Rezervo tani

RADISSON BLU RESORT & SPA

Na Moru 1, Orasac, 20234 Dubrovnik, Croatia
Është një hotel me 5* që shtrihet në bregdetin e Dalmacisë dhe është nga hotelet më luks që ofron zo Më shumë informaction
Rezervo tani

Zbuloni turet dhe pushimet me ne

Viti i Ri 2015 në Stamboll 30 – 02 Janar 499 €ur

Cmimi për person nga 499.00
Stamboll 30 Dhjetor Nisja me avion nga Tirana me Turkish Airlines. Mbërritja në Stamboll, akomodimi Më shumë informaction
Më shumë informacion

Viti i Ri 2015 në Budapest dhe Vienë 30 Dhjetor – 03 Janar 749 €ur

Cmimi për person nga 749.00
Budapest-Viene 30 Dhjetor Nisja nga Tirana me Austrian Airlines në oren 15.00. Mbërritja në Viene ng Më shumë informaction
Më shumë informacion

Krishtlindje në Dubrovnik 24 – 26 dhjetor 99 €ur

Kroaci
Cmimi për person nga 99.00
Programi i detajuaj: 24 Dhjetor : Nisja nga Tirana me autobus turistik. Ndalesë dhe vizitë qytetit t Më shumë informaction
Më shumë informacion

Destinacionet më kryesore

Më tepër

Dubai - Emiratet e Bashkuara Arabe

0 Hotele